1994 yılında Uykar Bilgi İşletim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak başlayan yazılım hizmetlerimiz 1995 yılında Nato Projeleri ile ardından 2003 yılında Petkim Petkoop programlarıyla büyüyerek 2008 yılında Koridor Yazılım çatısı altında toplanmış ve yazılım projelerine devam etmiştir.


  Xoridor Soft, Xoridor Quick ve Muhasebeci paketi programlarını geliştirerek hem ticari şirketlere hem de mali müşavirlik firmalarına yazılım desteği ile günümüze kadar gelmekten mutluluk duyuyoruz. Paket programların haricinde, sektör bazlı bir çok projeye imza atan ekibimiz, gelişen teknolojiye ayak uydurmayı ön plana alarak siz müşterilerimize hem kolaylık hem de hız kazandırmayı hedeflemiştir. Amaçlarımızın başında kullanıcı dostu olan yazılımlar üretmek ve şirketlerin personel profillerinde bulunan her kapasitedeki ekibine çok kısa eğitimle hayata geçirebileceği projeler ile zaman kazandırmak hedeflenmektedir.


  Destek hizmetlerimizin başında yaşanan problemin çözümü, bunun yanı sıra yeniden yapılandırma, geliştirme ve güncelleme danişmanlıkları yer almaktadır. Üstlendiğimiz bu sorumlulukla hizmetlerimizde kaliteyi, hızı ve gelişimi ön planda tutarak müşterilerimizin her zaman yanında olacağız.


  2018 yılı itibariyle şirket verilerini kendi sunucuları üzerinden çalıştırarak dünyanın her yerinden çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede kendi yedekleme sistemiyle kullanıcıların bilgilerini güven altına almaktadır.